16X20X1M10
16X20X1M10
MERV 10 Pleated Filter, 16" W x 20" L x 1" D
Vendor Name:
Generic Filter
URI Part Number:
16X20X1M10
Vendor Part Number:
ZLP16201
Length (In.):
20.00
Width (In.):
16.00
Shipping Weight (Lbs.):
0.50
Girth (In.):
72.0
Shipping Width (In.):